HomeTest

    HomeTest @lv

    HomeTest produkciju ražo kompānija Atlas Link, Inc. Kompānija dibināta 1996. gadā un pašreiz ir viena no vadošajiem diagnostikas testu ražotājiem ASV. Ražotnei ir piešķirts kvalitātes sertifikāts ISO 13485, produkcijai eirosertifikāts CE.


HomeTest 1 testa strēmelīte

HomeTest Test_sm_01

Standarta – 1 tests – strēmele standarta platumā 3mm, cieta kartona kastītē, kas pasargā to no bojājumiem.


HomeTest 2 testa strēmelītes

HomeTest Test_sm_02

Dubultais – 2 testi – strēmeles cieta kartona kastītē. 2 testi vienā kastītē, lai varētu veikt atkārtotu testēšanu, ja pēc pirmās radušās šaubas. Pēc apaugļošanas placenta sāk izstrādāt hormonu HCG – horioniskais gonadotropīns. Pie normālas grūtniecības norises šis hormons parādās urīnā  5-7 dienas pēc apaugļošanās.  Testā ietilpst strēmele indikators, kas nosaka HCG klātbūtni urīnā mainot krāsu.


HomeTets strūklas tests

HomeTest Str_test_01

Strūklas tests – vismūsdienīgākais veids grūtniecības noteikšanai agrīnā stadijā mājas apstākļos. Pateicoties lateksa pamatnes izmantošanai un speciālai konstrukcijai šis tests ļauj veikt testēšanu bez urīna savākšanas, kā arī neierobežo testa veikšanas laiku.

 


HomeTest 7 testa strēmelītes

HomeTest Test_sm_07

Тesti ovulācijas perioda noteikšanai  HomeTest ir testi – strēmeles ar kuru palīdzību tiek noteikts LH maksimums urīnā. Kartona iepakojums 7 gb


Sildoša bandāža pleca locītavai (Dezo apsējs) 8011

MedTextile 8011

Lietošanas indikācijas:

Bandāža (Dezo apsējs) nodrošina augšējās ekstremitātes fiksāciju funkcionāli izdevīgā stāvoklī un tās locītavu atslodzi. Bandāžu izmanto šādos gadījumos – pleca un apakšdelma sasitumi; pleca locītavas, atslēgas kaula – lāpstiņas savienojuma un elkoņa locītavas bojājumi un saišu pārrāvumi; rehabilitācija pēc plecu joslas kaulu lūzumiem un augšējās ekstremitātes operācijām; artrozes, augšējās ekstremitātes artrīti, plecu – lāpstiņu zonas periartrīts, paralīzes, parēzes, pleksīti un augšējās ekstremitātes neirīti.