Bērnu reklinators (stājas koriģētājs) 2005

2005

Lietošanas indikācijas:  Reklinators (stājas koriģētājs) nodrošina pareizas stājas veidošanos bērniem un pusaudžiem, samazina sāpes muguras augšdaļā, kuras izraisa skolioze, kifoze, kifoskolioze vai artrīts. Tas novērš mugurkaula deformācijas, rada pieradumu turēt muguru taisnu, palīdz izvairīties no daudzām saslimšanām, kas saistītas ar nepareizu stāju – elpošanas sistēmas, sirds-asinsvadu sistēmas, gremošanas u.c. sistēmu darbības traucējumi. Pareizi uzvilkts koriģētājs pavelk plecus atpakaļ, iztaisno krūšukurvi un mugurkaulu. Muskuļu nogurums liecina par efektīvu koriģētāja pielietojumu. Tā ārstniecisko iedarbību nosaka „pareiza stāvokļa atcerēšanās” efekts. Ieteicams izmantot kopā ar ārstnieciskās vingrošanas kompleksu.

•   Divi tērauda stiprinājumi palīdz izlīdzināt muguru un nodrošināt pareizu stāju

•   Platās koriģētāja siksnas vienmērīgi sadala spiedienu uz pleciem

•   Elastīgās siksnas ērti novietojas apkārt ķermenim 

Koriģētāja izmantošana: Reklinatoru ieteicams likt tieši uz kokvilnas apakšveļas. Nostipriniet koriģētāju uz vēdera, izmantojot fiksējošo līplenti. Pārliecinieties, ka stiprinājumi novietojas simetriski attiecībā pret mugurkaulu.  Izvelciet reklinatora siksnas zem padusēm un sakrustojiet tās uz muguras. Iztaisnojiet plecus un nofiksējiet elastīgās siksnas zem krūšukurvja.

Stājas koriģētāja valkāšanas ilgums:

– bērni vecumā no  6-10 gadiem – sākt ar  1-2 stundām dienā, pakāpeniski palielinot ilgumu līdz 8-10 stundām

– bērni vecumā no 11-16 gadiem – sākt ar  2-4 stundām dienā, pakāpeniski palielinot ilgumu līdz 10 – 12 stundām

- individuālo valkāšanas režīmu un ilgumu nosaka ārsts.

Kontrindikācijas: Ādas saslimšanas, individuāla izejvielu komponentu nepanesamība.

Mērvienība

Izmēri

Maksimāla

nobīde

S

M

L

Krūšu apkārtmērs, cm,

42-50

51-60

61-68

± 1,0 cm

Izstrādājuma apkope: Mazgāt ar maigiem mazgāšanas līdzekļiem ne vairāk kā +35°C temperatūrā. Mazgāšanas un skalošanas laikā nedrīkst berzēt un izgriezt. Žāvēt drošā attālumā no siltuma avotiem. Negludināt. Nebalināt (nelietot balinošus mazgāšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir hlors). Neveikt sauso ķīmisko tīrīšanu.

Drošības pasākumi: Nevelciet izstrādājumu sildošās ziedes lietošanas laikā.

Sastāvs:poliēteris – 44%(polyether), latekss – 21% (latex), kokvilna – 15% (cotton),  putu poliuretāns – 15% (penopolyurethan), kaprons – 5% (capron), metāliski stiprinājumi (metallic splints).